Конкурс соціального постеру та вуличного мистецтва ART OF SECURITY у Харкові (2019-2020) з Gwara Media
Бажання: познайомити харків'ян з Центром Інформації та Документації НАТО в Україні, обговорити цінності організації, підвищити зрозумілість організації серед цільової аудиторії.

Рішення: провести конкурс графічних постерів та арт-інсталяцій на тему безпеки,імплементація та створення комунікаційної кампанії.

Результати: 50000 взаємодій з цільовою аудиторією через діджитал-канали; 200 учасників конкурсу; 10 згадувань у ЗМІ та гран-прі візит в Брюссельдля артистки, проведено 5 воркшопів для молодих дизайнерів, отримано 130 конкурсних робіт.
«URBAN X» підтримує розвиток вуличного мистецтва
«URBAN X» підтримує розвиток вуличного мистецтва в його легальної форми і надає художникам можливість для самовираження і підвищення рівня своєї майстерності: створення графіті початківцями художниками і настінного живопису професіоналами.
«URBAN X» є одним з ініціаторів легалізації настінного живопису (муралізму) в Україні
4. «URBAN X» є одним з ініціаторів легалізації настінного живопису (муралізму) в Україна. Спільно з відомою графітікомандою «Interesni Kazki» ми розробили і винесли на розгляд київських властей «Соціально-культурну концепцію благоустрою міського середовища »
Експериментальний театр про суїциди, який подорожував регіонами України
Детальніше:
https://nakipelo.ua/spektakl/
Вистава до 200 річчя Михайла Вербицького
Режисер Ігор Магда ставить серйозну виставу на основі Достоєвського
ВУЛИЧНА ГАЛЕРЕЯ ПОСМІШОК, 2010
Оформлення молодими художниками лавок - невід'ємного атрибуту парків і міст Прикраса Маріїнського парку великими смайлами-тарілками, попередньо розмальованими вихованцями спеціалізованих шкіл-інтернатів та художніх гуртків Києва
Інтерактив на ГОГОЛЬ ФЕСТІ 2010
Створення інсталяцій із урбаністичної вторинної сировини за 2 дні
Спільно з AUKRO проведено благодійний аукціон
Спільно з AUKRO проведено благодійний аукціон з придбання іменний лавочки «Квадратний метр на Червоноармійській від 1 грн. ». Виручені з аукціону кошти будуть спрямовані на будівництво майданчика для слабозорих дітей в школі-інтернаті в м Боярці.
Вулична галерея посмішок
Організаторами акції виступили ВМГО Центр субкультурних ініціатив Урбан Х, МГО Спортивний альянс молоді за підтримки Міжнародного фонду Відродження та Київської міської державної адміністрації. У рамках акції в київських скверах розставлять лавки, розмальовані молодими художниками. "Головні вимоги до оформлення: лавка повинна випромінювати посмішку, радість і позитив", - йдеться в повідомленні. Крім цього в Маріїнському парку на деревах розмістять смайлики, розмальовані вихованцями дитячих будинків і художніх гуртків. Усі, хто захоче взяти участь в акції, зможуть створити свій варіант смайла. Прямо на алеї організують майстерню з розпису під керівництвом відомого міського скульптора Костянтина Скретуцького, автора скульптури літаючих тигренят, персонажа мультфільму Їжачок у тумані, Літаючої корови, кота з одноразових виделок і ще десятка статуй. У ролі художників спробують себе зірки шоу-бізнесу і спорту.

Джерело: http://news.bigmir.net/ukraine/277572
Наші контакти
prokopenko.serhii@gmail.com
urban.boguslav@gmail.com
+38 099 336 84 64